KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978216
nr 1597 8216
Erik Almgren (1910-2007), "Gamla fiskebodar, Bornholm". Signerad, daterad -61. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 27x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:51:14
12/2 01:17:23